Startupovo

Startupovo

Jako jeden ze sponsorów zapraszamy 26 listopada 2021 r. do udziału w Subregionalnych Targach Biznesu Startupovo'2021, targi odbędą się w Hali Widowiskowo - Sportowej w Jastrzębiu - Zdroju.

Tegoroczne Targi są uwieńczeniem projektów europejskich, dzięki którym w Inkubatorach prowadzonych przez instytucje BLUEFORM z Jastrzębia-Zdroju oraz Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości S.A. z Żor w naszym Subregionie Zachodnim powstały 184 nowe firmy. Jastrzębie-Zdrój, Żory, Wodzisław Śląski, Rybnik, Racibórz i okoliczne miejscowości zasiliło wielu utalentowanych przedsiębiorców.

Mamy nadzieję, iż Subregionalne Targi Biznesu STARTUPOVO staną się ważnym wydarzeniem na rynku przedsiębiorczości w naszym regionie.

Pragniemy, by do tych młodych firm dołączyły kolejne – nowo otwarte oraz te, które rozwijają się w naszym subregionie. Wiemy, że wydarzenie pomoże lokalnemu biznesowi lepiej się poznać i rozpocząć wiele pasjonujących i zyskownych kręgów współpracy.

Pragniesz rozwinąć skrzydła swojej firmy? To idealna okazja.

Wydarzenie pozwoli na zaprezentowanie działań i oferty firm, jakie działają w subregionie zachodnim (Jastrzębie-Zdrój, Żory, Wodzisław Śl., Rybnik, Racibórz i okolice).

Więcej informacji: https://blueform.pl/targi/